0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Uzman Checkup Hakkımızda

Anasayfa » Uzman Checkup Hakkımızda

uzman checkup

Uzman Check-Up Merkezi Olarak prensibimiz hizmette kalite ve güvendir. Kuruluş gayemiz “öncelikli olan insan” prensibi üzerine inşa edilmiştir.

Uzman checkup size arzu ettiğimiz en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bilgili ve deneyimli kadromuz uzman doktorlar tarafından sürekli bir denetimle en mükemmele doğru sizlerle beraber ilerlemektedir. Sağlığınızı önemseyen bir anlayış ile hareket ederek her zaman sloganımız “önce sağlık” olmuştur.

Uzman checkup İnsan sağlığını önemser. Bu düstur ile hareketle, Uzman Check-Up , sizlere 1999’dan beri kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti vererek sizlerin sağlığını önemseyen bir  yaklaşımla çalışmaktadır.

1999’dan beri sağlık faaliyetlerini devam ettiren ve tüm teknolojik yeniliklere ayak uyduran ve uygulayan Uzman Check-Up, tüm ileri teknolojik imkanları, yenilikler açık uzman kadrosu ve güler yüzlü sıcak personeli ile hastalarına huzurlu ve sağlıklı bir şekilde, kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Check up konusunda uzmanlaşmış olan kurumumuz yaptığı özel indirimli check up paketleri sayesinde check up yaptırmak isteyip ekonomik nedenler ile yaptırmayanları da kapsayacak özle çalışmalar ve kontenjanlar oluşturmaktadır.

Hastanemizin kapalı alanı 1796 m2 olup yatak kapasitesi 26’dır.

2 adet ameliyathanesi ve 2 doğumhanesi mevcuttur.

4 yataklı erişkin yoğun bakım, 8 yataklı (4 ventilatör + 8 küvöz ) yenidoğan yoğun bakımı mevcuttur.

Hastanemizde bulunan yeni doğan yoğun bakım ünitemizde tüm problemli ve prematüre doğan bebeklerin tedavi ve bakımları yapılabilmektedir.

Hastanemizde dokuz branş bulunmaktadır. Laboratuarlarımızda ise her türlü tahlil ve  tetkik ve görüntüleme yapılabilmektedir.

Uzman checkup sektörde yapılan tüm teknolojik ve mesleki yenilikleri, modern ve tıbbi gelişmeleri yakından takip etmekte, tümünün uygulanmasında özen göstererek bu alanda öncülük etmektedir.

Uzman Checkup’ta hangi branşlar var?

Hastanemiz branşları şunlardır:

Kadın Hast. ve Doğum

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Genel Cerrahi

Çocuk Cerrahisi

Göz Hastalıkları

Cildiye (Dermatoloji)

Nöroloji

Anestezi

Kardiyoloji

Plastik Cerrahi

Laboratuar (Biyokimya)

Radyoloji

Lütfen hastanemize gelmeden önce +90 0850 304 98 71 numaralı hattımızdan randevu almayı unutmayın.

Telefon : +90 0850 304 98 71