0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Burun Estetiği Hakkında Tüm Sorular

Burun Estetiği Hakkında Tüm Sorular

Burun Estetiği Hakkında Tüm Sorular

Burun Estetiğinde Bir Yaş Sınırı Var mı?

Bu soruya cevap verirken dikkat edilmesi gereken konu kişinin kemik – kıkırdak yapısı ve gelişimidir. Bu nedenle On sekiz yaşın altında olanların henüz kemik ve kıkırdak gelişimini tamamlaması gerçekleşmediğinden bu tür operasyonların başarısını olumsuz etkilemektedir. Operasyonun kalitesi ve başarısı açısından yaş sınırı olarak 18 yaşına girmiş ve üzeri yaştaki hastalar burun estetiğine uygundur demek uygundur.

Burun Estetiği Hangi Mevsimde Yapılmalıdır?

Burun operasyonları hangi dönemde veya mevsimlerde yapılmalıdır sorusuna kısa ve net cevap; bu tür operasyonlar için özel bir mevsim söz konusu değildir. Operasyonun başarısı açısından ameliyat sonrası hastaların uyması gereken birkaç husus vardır. Hasta bu hususlara uyduğu sürece, iyileşme süreci hızlı olacak ve herhangi bir mevsim kısıtlaması olmayacaktır.

Burun Estetiğinde Hasta Örnekleri içerisinde Öncesi ve Sonrasını görebilir miyim?

Bir hizmet alırken daha önce o hizmeti alanların öncesini ve sonrasını görmek istemek kadar doğal bir istek olamaz. Hele hele sağlık konusunda olunca bu istek bir kat daha fazla doğal ve yerindedir. Ancak yine söz konusu istek sağlık ile ilgili olduğu için maalesef elimizi ve kolumuzu bağlayan bazı durumlar oluşur. Öncelikle hasta hakları ve hasta mahremiyeti açısından bu durum sıkıntı yaratmaktadır ve yine bu durumdan mütevellit hukuken de daha önce operasyon geçirmiş bir hastanın öncesi ve sonrasını yayınlamak yasaklanmıştır. Bu yüzden öncesi ve sonrasını görmek isteyenlere görüşmede eski hastaların öncesini ve sonrasını gösterirken özel teknikler kullanılarak bu hastaların yüzleri gizlenmektedir. Yirmi yıllık bir tecrübenin verdiği bilgi ve birikimi hastalarımızla paylaşmaktayız.

Kendi Burnumun Öncesini ve Sonrasını 3 Boyutlu Olarak Görebilir miyim?

Burnunuzun öncesini ve sonrasını özel simülasyon yazılımları sayesinde görmeniz mümkündür. Lakin bu tür uygulamaların sonuçları tıbbi teknik sonuçlara dayandırılamadığı için. Hastaya ve doktora ilham vermesi açısından faydalı olabilmektedir. Ancak Burun estetiği cerrahi bir operasyon olması hasebiyle simülasyon ile mevcut durum farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda hastalara en iyi yol gösterici eski hastaların öncesi ve sonrası resimleridir. Çünkü gerçek olan öncesi ve sonrası resimlerdir, diğerleri sadece simülasyondur.

Burun Ameliyatı Ortalama Kaç Liradır?

“Burun Estetiği ameliyatı kaç liradır?”, “Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatı Ne kadar?” sorularına iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma

Sitemizde bulunan iletişim formunu doldurduğunuz da Uzmanlarımıza aklınızda ki tüm soruları ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Müsait bir anınızda Uzmanlarımız size dönüş yapar ve Ameliyat fiyatları hakkında size bilgi verir.

Mobil Bilgi ve Randevu Hattı

0546 274 02 73  (WhatsApp) iletişim numaralarımızdan bizleri 7/24 arayarak sorularınızı sorabilir arzu edersiniz randevu kaydı için talepte bulunabilirsiniz.

Doktorunuzla Yüz Yüze Görüşün

Direkt olarak sitemizden randevu alarak muayene gelebilir, tüm detayları yüz yüze görüşebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?