0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İSTANBUL CHECK UP

04 Mart 2018
892 kez görüntülendi
İSTANBUL  CHECK UP

İSTANBUL  CHECK UP

Yurdun dört bir yanından vatandaşlarımız check up yaptırmak için genellikle İstanbul’u veya İstanbul gibi büyük şehirleri seçmektedir. Check-up için daha çok İstanbul’u seçmelerindeki temel gaye İstanbul check up için hem son teknoloji açısından, hem de aşırı rekabetten ötürü çok daha cazip. Ayrıca İstanbul Check up şehir dışında bulunan check up merkezlerine göre tedavi açısından da daha avantajlı sayılır çünkü, daha fazla alanında uzman hocalar var. Check up İstanbul’da her zaman en iyi hizmet ve en ucuz fiyata tam kapsamlı bir check up yaptırma şansınız olacaktır.

İstanbul’da check up fiyatları

İstanbul’da check’up fiyatları mevcut check up paketlerinin içeriğine göre 1.000 – 3.500 tl arası değişebilmektedir. Ancak tabii ki burada önemli olan öncelikle paketin içeriği, yani check up peketinin neleri kapsadığıdır. Bir de bu paketin sizin kişisel özelliklerinize,yaşınıza, sosyal çevrenize, irsi özelliklerinize ne kadar uygun olduğudur. Bu kombinasyonu optimal düzeyde yakalayabilirseniz, geriye kalan en cazip check up kampanyalarını bulmaktır. Ayrıca özel check up  kontenjanlardan faydalanarak indirimli check up kampanyalarınında altında fiyatlara tam kapsamlı check up paketlerine sahip olabilirsiniz.

Yıl boyunca belli tarihlerde uygulanan inanılmaz Check-up fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Whatsapp numaramız 0546 274 02 73 veya iletişim formundan bilgi alabilirsiniz. İstanbul Check-Up Fiyatları için en iyi fiyata en kapsamlı cekap pakete sahip olmak için linki tıklayın. Ayrıca Ekonomik durumu iyi olmayan ve check-up yaptırmak isteyen vatandaşlarımız lütfen buradan bize ulaşsın.

İstanbul’da check up hizmetlerinde yapılabilecek başlıca görüntüleme,tahlil ve tetkikler:

Sedimantasyon hızı, tam idrar tahlili, Vajinal smear testi, SGOT, SGPT, PSA testi, Total Kolesterol,  Açlık kan şekeri, Kreatinin, Dışkıda gizli kan aranması,

CHECK UP PAKETLERİ

KARDİYOLOJİK CHECK UP – EKONOMİK CHECK UP – KANSER TARAMA CHECK UP(ERKEKLERE ÖZEL) – KANSER TARAMA CHECK UP(BAYANLARA ÖZEL) – ÇOCUKLAR İÇİN CHECK-UP – BAYANLARA ÖZEL CHECK UP – ERKEKLERE ÖZEL CHECK UP

Check Up Fiyatları

İstanbul Check-Up Fiyatları için en iyi fiyata en kapsamlı cekap pakete sahip olmak için linki tıklayın. Ayrıca Ekonomik durumu iyi olmayan ve check-up yaptırmak isteyen vatandaşlarımız lütfen buradan bize ulaşsın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?