0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Check-Up Uygulamasında Yapılan Testler Nelerdir?

27 Haziran 2017
531 kez görüntülendi
Check-Up Uygulamasında Yapılan Testler Nelerdir?

Check-Up Uygulamasında Yapılan Testler Nelerdir?

Check-Up Uygulamasında Yapılan Testler Nelerdir? diye sorduğumuzda Öncelikle, Check-Up uygulamasının ne anlama geldiğini aklımıza getirmekte fayda vardır. Check-up sağlık sorunu bulunmayan kişilerin gelecek dönemlere yönelik sağlık risklerini tespit ederek, erken teşhis sayesinde potansiyel hastalığı baştan teşhis ve tedavi etmeye yönelik yapılan, bir dizi laboratuvar ve tarama test ve araştırmalarıdır. Eğer hastanın her hangi bir şikayeti mevcutsa bu rahatsızlığa yönelik uzman hekim muayenesi laboratuvar araştırmalarına Check-Up diyemeyiz.

Muhtemel Rahatsızlık Taraması

Eğer hasta vücudun da bulunan muhtemel bir rahatsızlık için o bölümün uzman doktoruna gitmişse . Uzman doktor ondan bu rahatsızlığa yönelik bazı tetkik ve görüntülemeler istediğinde.

Bu tetkik ve görüntülemeler’e check up demek mümkün değildir. Tetkik ve görüntülemeler’in check-up sayılabilmesi için tüm vücudu kapsaması gerekir.

Her türlü sağlık sorunlarınızı, 

Check-up, yada başka tabirle çekap yaptırarak vücudunuzun sağlık haritasının çıkarılması ve mevcut durumda bir rahatsızlığa neden olmayan ve fakat olası bir sıkıntının gözlemlenerek teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz. Öyleyse Genel bir sağlık taraması yaptırarak, mevcut rahatsızlıkların belirlenmesine, ve ilerde rahatsızlıklara yol açabilecek anormal durumların ortaya çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Kısaca Checkup (Cekup) yaptırarak mevcut hastalıklarınızı ve ileride hastalıklara yol açabilecek sakıncalı unsurları tespit, teşhis ve tedavi edilmesini sağlayabilirsiniz.

Check up fırsatlarını ve check up kampanyalarını takip etmek için Bu Linki tıklayın ve ya Check Up Kampanya bilgisi için 0546 274 02 73 (Şimdi check-up zamanı.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?