0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Check-Up Uygulamasına Başvurmak İçin Ne Yapmalıyım?

27 Haziran 2017
701 kez görüntülendi
Check-Up Uygulamasına Başvurmak İçin Ne Yapmalıyım?

Check-Up Uygulamasına Başvurmak İçin Ne Yapmalıyım?

Check-Up Uygulamasına Başvurmak İçin Ne Yapmalıyım? sorusu çok sık karşımıza çıkmakta. Check-Up yaptırmak isteyen kişiler, Check-Up’ını hangi sağlık biriminde yaptırmak istediklerinde. Öncelikli olarak telefon veya iletişim formu ile Check-Up danışmanları ile randevu oluşturması önerilmektedir. (Uzmancheckup 0850 304 98 71 – 0546 274 02 73) Hasta danışmanları ile teyit edilen bilgiler doğrultusunda uygulanacak Check-Up; doktor muayenesi, test ve görüntüleme teknikleri belirlenerek randevuya dönüştürülür ve randevu tarihinde kişi davet edilerek Check-Up işlemleri öncesi kişinin yapması gereken hazırlıklar hatırlatılarak doğru bir Check-Up yapılması sağlanır. Aksi halde yanlış sonuçlar oluşabilir. Örneğin hasta Check-Up öncesi bol miktarda meyve suyu tüketerek gelirse kandaki şeker oranı çok yüksek çıkacaktır ve yanlış sonuç elde edilmiş olacaktır.

Her türlü sağlık sorunlarınızı, 

Check-up, yada başka tabirle çekap yaptırarak vücudunuzun sağlık haritasının çıkarılması ve mevcut durumda bir rahatsızlığa neden olmayan ve fakat olası bir sıkıntının gözlemlenerek teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz. Öyleyse Genel bir sağlık taraması yaptırarak, mevcut rahatsızlıkların belirlenmesine, ve ilerde rahatsızlıklara yol açabilecek anormal durumların ortaya çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Kısaca Checkup (Cekup) yaptırarak mevcut hastalıklarınızı ve ileride hastalıklara yol açabilecek sakıncalı unsurları tespit, teşhis ve tedavi edilmesini sağlayabilirsiniz.

Check up fırsatlarını ve check up kampanyalarını takip etmek için Bu Linki tıklayın ve ya Check Up Kampanya bilgisi için 0546 274 02 73 (Şimdi check-up zamanı.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?