0 546 274 02 73
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doğal Zirkonyum Diş

10 Temmuz 2019
1 kez görüntülendi
Doğal Zirkonyum Diş

Doğal Zirkonyum Diş

Doğal diş rengi zirkonyum alaşımdan oluşan Zirkonyum Diş Kaplama daha ziyade diş için köprüler veya metal protez dişlere alternatif olarak kullanılmaktadır. Yüksek dayanıklı olması ve e arka taraflarda estetik bir görünüm kazandırdığından ötürü komple porselen köprü diş seçeneklerinin en önemli avantajıdır. Metalsiz köprü veya Metal desteksiz köprüler olarak da bilinirler. Ayrıca beyaz diş diye de adlandırılan Zirkonyum Protez en sağlam ve kaliteli protez dişler olup, Zirkonyum Diş Fiyatları için lütfen bilgi alınız.

Zirkonyum Diş Kaplama

– Cad Cam isimli bilgisayar sistemi ile Zirkonyum Diş Kaplama yapılmaktadır.

– Yüz Şekilleri ve Diş karakteristik formuna göre bay ve bayan olarak ayrıca yaş ve fiziğide baz alarak ölçüm yapılıp uygulanmaktadır.

– Hasta renk seçimini diş hekim ve teknikerlerimizle beraber seçmektedir.

– Tüm uygulamalar diş hekimi, diş teknikeri ve hasta üçlüsü olarak başlamaktadır.

– Diş hekimi ve diş teknikerlerimizin kontrolü altında estetiği tamamlamaktayız.

– Gülüş tasarımını yaptıktan sonra zirkonyum protez dişleri yaparken hazırlanan bu tasarımı baz almaktayız. Kadınsı, Erkeksi, Yumuşak, Sert, Yaşlı, Genç olarak sınıflara ayırdıktan sonra hastalara estetik modelleri sunuyoruz.

Kliniğimizde uzman doktor ve diş estetisyenlerimizin yaptığı Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatı, yapılacak olan zirkonyum ve uygulanacak olan dişe göre Zirkonyum Diş Fiyatları farklılık göstermektedir.

Fiyatların yasal olarak paylaşılması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandığı için detaylı bilgi almak için İstanbul daki kliniğimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sektöre göre en kaliteli ve ekonomik olan zirkonyum diş tedavisinin garantisini vermekteyiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?